Střešní centrum - Ocelové maloformátové krytiny
Půjčovna
Nabídka nářadí k zapůjčení
Sortiment
Pálené krytiny Betonové krytiny Plastové krytiny Asfaltové šindele Vláknocementová krytina Ocelové velkoformátové krytiny Ocelové maloformátové krytiny Okapové systémy Střešní fólie a doplňky Asfaltové pásy Tabule,svitky,klempířské prvky Střešní okna Světlovody Ventilační turbíny Tepelné izolace Skleníky, zakradní program NOVĚ
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

 

Maloformátové ocelové střešní krytiny jsou vyrobeny z 0,5 mm silného ocelového plechu, lisovaného do profilu tašky. Ocelový plech je oboustranně opatřen protikorozní ochranou (pozink - FeZn, aluzinek -  slitina AlZn). Na našem trhu jsou nabízeny krytiny s akrylátovou povrchovou úpravou popřípadě opatřeny barveným minerálním posypem, UV filtrem a fungicidem oddalující proces tvorby mechů a lišejníků. Jejich výhodou oproti velkoformátovým krytinám je jednodušší zpracovatelnost šablon při pokrývání členitých střech a řešení  detailů.   

 

 

 SATJAM                  satjam.bmp (5.3 kB)

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Firma SATJAM ve svém sortimentu maloformátových krytin nabízí krytinu s kameninovou povrchovou úpravou SATJAMBOND Exclusive, tak i cenově dostupnější krytinu s lakovanou povchovou úpravou SATJAMBOND Metalic. Ke krytinám je nabízen i sortiment doplňků a příslušenství pro optimální řešení detailů na střeše.    

 obrázek SATJAM exclusive.JPG (3.9 kB)                                  obrázek SATJAM metalic.jpg (3.5 kB)

 

SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenově dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedení i specifickou povrchovou úpravou. Imponující je i 80ti letá životnost krytiny garantovaná 30ti letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

vrstvy_bond_exclusive_s.jpg (33.0 kB)                                      

                                                           

 

SATJAM Bond Metalic je střešní krytina pro nejširší použití jak při rekonstrukcích střech, tak při novostavbách rodinných domů, ale i stavbách občanské vybavenosti nebo komerčních stavbách. Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

 

 

 

 

 

MODERN ROOFING SYSTEMS                evertile_vyska_40px.jpg (24.3 kB)

 

Společnost byla založena v roce 1997. Vzhledem k počáteční exklusivní spolupráci s firmou Onduline, byl první výrobek pojmenován „Ondusteel“. Ale brzy, od roku 1999, se společnost pustila do budování vlastní cesty na trh pod novou obchodní značkou "evergreen". Později přišly další produkty - evertech, evertile, everglaze a od roku 2008 evertech G2 a evertile COPPO. Jako jeden z prvních výrobců, začala používat kvalitu plechu „Aluzinc“.

EVERTILE - Evertile je lehká ocelová střešní krytina s vyspělou technologií protikorozní ochrany Aluzinc a vícevrstvou povrchovou úpravou akrylovými barvami a vrstvou přírodního barevného kamenného granulátu.

EVERTILE.jpg (65.8 kB)

 

EVERTECH G2, EVERGLAZE - lehká ocelová střešní krytina s technologií protikorozní ochrany  ALuzinc a hladkou matnou ( lesklou ) povrchovou úpravou akrylovými barvami tvrzenými polyuretanem.Použitím ocelového plechu s protikorozní ochranou Aluzink umožňuje prodloužení záruky na 30 let. Nový způsob povrchové úpravy přináší větší mechanickou odolnost, lepší vzhled, a větší korozní ochranu. Krytina EVERGLAZE imituje glazuru pálených tašek.

EVERTECHG2.jpg (69.6 kB)

 

                          

EVERTILE COPPO - LEHKÁ TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM VE STŘEDOMOŘSKÉM STYLU

Osvědčená technologie Evertile byla použita pro zcela nový a unikátní design ve tvaru a stylu tradičních středomořských střech. 
Nízká hmotnost, velká životnost, ale vzhled k nerozeznání od klasických střešních tašek používaných v Itálii, Francii, Španělsku nebo Řecku. 
Speciální technologie nanesení granulátu umožňuje vytvoření “patinových” dekorů Rustique a Antique.

COPPO.jpg (96.7 kB) 

 
Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...