Střešní centrum - Ocelové velkoformátové krytiny
Půjčovna
Nabídka nářadí k zapůjčení
Sortiment
Pálené krytiny Betonové krytiny Plastové krytiny Asfaltové šindele Vláknocementová krytina Ocelové velkoformátové krytiny Ocelové maloformátové krytiny Okapové systémy Střešní fólie a doplňky Asfaltové pásy Tabule,svitky,klempířské prvky Střešní okna Světlovody Ventilační turbíny Tepelné izolace Skleníky, zakradní program NOVĚ
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

 

Ocelové velkoformátové krytiny se vyznačují nízkou hmotností (5 kg/m2), s ní souvisejícími nízkými náklady a extrémní odolností vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Ocelové střešní krytiny jsou tedy ideální tam, kde potřebujete levně a poměrně rychle zrekonstruovat stávající střechu za minimální výměny krovů. Jsou vhodné i na střechy s mírným sklonem (od 15 stupňů) – díky hladkosti povrchu po nich snadno sklouzne sníh i déšť. Jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm a je opatřený speciálními ochrannými vrstvami polyesterového laku. Materiál je vysoce odolný a pevný, velmi dobře čelí náročným klimatickým podmínkám. Povrchová úprava chrání před mrazem i slunečním zářením.

 

LINDAB             Lindab_logo.jpg (2.0 kB)

Krytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Moderní materiál je předurčuje k užití na novostavby, současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce  starších objektů.  Své uplatnění nachází v městské zástavbě i  na venkovských staveních. Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Ochranné vrstvy Polyester nebo HB Polyester dávají spolu s ocelovým jádrem krytinámě Lindab odolnost a pevnost, díky které velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým jsou vystaveny nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech. Charakteristickou vlastností pro krytiny Lindab je snadná a rychlá montáž, životnost 40 - 60let a minimální údržba. Krytina Lindab ROVA je nabízena v pozinkované tak i v hliníkovém provedení.

 Výrobce nabízí ve svém sortimentu profily :

      - Topline
      - Mega
 - Goodlock
 - Ideal
 - Coverline - trapézové profily
 - Seamline - falcovaná krytina 

 

 

 

 

SATJAM                    logo SATJAM.jpg (3.3 kB)

Společnost SATJAM působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

Výrobce nabízí ve svém sortimentu profily :

             - SATJAM Roof

           - SATJAM Grande

           - SATJAM Rapid

- SATJAM Rombo Premium

           - SATJAM Trapéz

             - SATJAM Dachman

- SATJAM Arad Premium

- SATJAM Šindel

 

 

 

 

 

RUUKKI    logo Ruukki oříznuté.png (2.7 kB)

 

Střešní krytina firmy Ruukki je vyráběná profilováním povrchově upraveného ocelového plechu. Je vhodná pro zastřešení novostaveb, ale její vlastnosti ji rovněž předurčují i pro použití při rekonstrukcích, kdy vzhledem ke stavu krovu či celé budovy není možné použít těžkou krytinu.I přes svou nízkou hmotnost je krytina Ruukki velmi odolná a má dlouhou životnost. Nabízíme široký výběr typů střešních krytin a jejich barev, jejichž kombinací můžete zrealizovat svůj sen o rodinném domě.

 Výrobce nabízí ve svém sortimentu profily :

            - Adamante (profil taškový)

            - Decorrey (nízký taškový profil)

            - Finnera (profil taškový)

          - Monterrey (profil taškový)
     - Classic (falcovaná krytina)
     - Trapézové profily


 

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...