Střešní centrum - Nabídka služeb
Půjčovna
Nabídka nářadí k zapůjčení
Sortiment
Pálené krytiny Betonové krytiny Plastové krytiny Asfaltové šindele Vláknocementová krytina Ocelové velkoformátové krytiny Ocelové maloformátové krytiny Okapové systémy Střešní fólie a doplňky Asfaltové pásy Tabule,svitky,klempířské prvky Střešní okna Světlovody Ventilační turbíny Tepelné izolace Skleníky, zakradní program NOVĚ
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

CENOVÉ KALKULACE ZDARMA

Zpracujeme Vám cenovou nabídku na základě Vaší návštěvy u nás na vzorkové prodejně, popřípadě telefonického nebo e-mailového kontaktu ZCELA ZDARMA A NEZÁVAZNĚ.

Díky dlouholeté praxi a zkušenostem Vám rovněž nabízíme poradenství v oblasti střešních systémů a pomoc při výběru střešní krytiny a příslušenství pro Vaši střechu.


REALIZACE STŘEŠNÍCH PLÁŠŤŮ

Firma Střešní centrum s.r.o.  je  i realizační firmou, která provádí odbornou montáž střešních krytin, doplňků střech a okapových systémů. Rovněž provádíme montáž střešních oken, ventilačních turbín a solárních kolektorů. To vše s možností využití snížené sazby 15 % DPH pro bytovou výstavbu.

Na základě Vámi poskytnutých podkladů Vám provedeme cenovou kalkulaci Vaší střechy, popřípadě po dohodě provedeme zaměření střechy přímo u Vás.


KLEMPÍŘSKÁ DÍLNA

Střešní centrum s.r.o. nabízí pro zákazníky a realizační firmy možnost pronájmu klempířské dílny vybavené 6 m ohýbacím strojem. K dispozici jsou svitky plechů a rovinné tabule, které je možné zakoupit a ihned Vámi naformátovat.

Po dohodě lze zpracovat zakázkovou výrobu klempířských prvků dle Vašich představ.


PŮJČOVNA NÁŘADÍ 

Připravili jsme pro Vás možnost nabídky půjčovny nářadí a ostatního sortimentu. Nabídku půjčovny se snažíme neustále rozšiřovat v závislosti na poptávce realizačních firem.

 V nabídce je i střešní výtah GEDA COMFORT 250 pro snadnější přepravu tašek na střechu.

 

DOPRAVA

Při zakoupení zboží Vám nabízíme jeho rozvoz až k Vám na základě dohody s pracovníkem logistiky.

PŘI NÁKUPU NAD 10 000,-Kč DOPRAVA ZDARMA v okruhu 50 km od Českého Těšína.

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...