Střešní centrum - Okapové systémy
Půjčovna
Nabídka nářadí k zapůjčení
Sortiment
Pálené krytiny Betonové krytiny Plastové krytiny Asfaltové šindele Vláknocementová krytina Ocelové velkoformátové krytiny Ocelové maloformátové krytiny Okapové systémy Střešní fólie a doplňky Asfaltové pásy Tabule,svitky,klempířské prvky Střešní okna Světlovody Ventilační turbíny Tepelné izolace Skleníky, zakradní program NOVĚ
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

 Střešní centrum s.r.o. nabízí ve svém sortimentu systémy pro odvodnění střech včetně příslušenství.

PŘEHLED OKAPOVÝCH SYSTÉMŮ 

Okapové systémy jsou vyráběny z tradičních materiálů ( pozinkováná ocel, měď, titanzinek). Jsou vyráběny moderní technologií lisováním a spoje na svodech jsou kvalitně strojně zafalcovány. V sortimentu jsou nabízeny délky žlabů od 2 - 6 bm, svody od 2 - 5 bm. Vyráběny jsou žlaby v rozměrech 250;280;330;400 mm a svody o průměrech 80,100,120,150 mm. Součástí příslušenství okapových systémů  jsou i doplňky jako háky, kotlíky, kolena, čela, objímky a spojovací materiál. Žlaby se rozdělují na podokapní, naodokapní a hranaté.

čelo.jpg (1.9 kB)kotlík.jpg (2.1 kB)odbočka do sudu.jpg (2.1 kB)

POZINKOVANÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - cenové nejdostupnější okapový systém, vyroben z pozinkovaného ocelového plechu,nutno pravidelně aplikovat nátěry v intervalu 2 - 5 let.

pozink oks.jpg (3.2 kB)

POZINKOVANÉ LAKOVANÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - novinka,okapový barevný pozinkovaný okapový systém K&J&G v odstínech RAL červená, hnědá, černá. Jsou již ve výrobě lakovány kvalitním lakem a odpadá tak nutnost provádět pravidelné nátěry okapů. Jejich cena je příznivá, započítame-li si náklady spojené s pravidelnými nátěry pozinkovaných systémů.

lakovaný svod.jpg (3.5 kB)   lakovaný.jpg (2.8 kB)

POPLASTOVANÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - pozinkované okapové systémy s povrchovou úpravou vrstvou Plastisolu 50 μm. Nejznámější výrobci na našem trhu  je Lindab, Plannja, Satjam,Ruukki. Výhodou je vysoká pevnost, odolnost proti korozi a kolísáním teplot. Dodávány jsou jako skládací systém spoje se řeší nýtováním a tmelením. 

  lindab okap.jpg (2.6 kB)   satjam okap.jpg (2.0 kB)  lindab okap 2.jpg (2.2 kB)


NEREZOVÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - vyšší životnost díky nerezové oceli,vyšší pořizovací náklady ( výrobce Grömo )

TITANZINKOVÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - vyrobeny ze slitiny titan-zinek-měď, vysoká životnost, odolný proti povětrnostním podmínkám díky vytvoření patiny na povrchu. Nižší pevnost oproti ocelovým okapovým systémům. 

měď, titan, nerez.jpg (2.5 kB)

HLINÍKOVÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - nabízeny jsou hliníkov okapové systémy v přírodním provedení, popřípadě v barevném provedení dle vzorníku RAL.Předností je nízká hmotnost a vysoká odolnost proti korozi. Dodáváme výrobky forem SAG a PREFA.

prefa.jpg (2.6 kB)

MĚDĚNÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - vysoká životnost přes 70 let, není nutno provádět nátěr,oxidací vzniká hnědá patina,vyšší pořizovací náklady. měd oks.jpg (2.2 kB)

PLASTOVÉ OKAPOVÉ SYSTÉMY - v nabídce je německý okapový systém MARLEY. Výhodou je příznivá cena a snadná montáž. Díky použití kvalitního bezkadmiového PVC při výrobě je tepelná odolnost 0d -40 do + 60 C°, výborná UV stabilita zamezující vyblednutí barev vlivem slunečního záření.

 

 

 

  Lindab_logo.jpg (2.0 kB)  logo plannja.jpg (1.8 kB)   logo satjam.jpg (1.9 kB)     

kjg.jpg (3.7 kB)prefa.jpg (4.0 kB)glynwed.png (3.4 kB)

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...