Střešní centrum - Střešní okna
Půjčovna
Nabídka nářadí k zapůjčení
Sortiment
Pálené krytiny Betonové krytiny Plastové krytiny Asfaltové šindele Vláknocementová krytina Ocelové velkoformátové krytiny Ocelové maloformátové krytiny Okapové systémy Střešní fólie a doplňky Asfaltové pásy Tabule,svitky,klempířské prvky Střešní okna Světlovody Ventilační turbíny Tepelné izolace Skleníky, zakradní program NOVĚ
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00
21.07.2009
Střešní okna

Nabízíme střešní okna předních světových výrobců VELUX, FAKRO, ROTO. Střešní okna nabízejí komfortní řešení prosvětlení interiéru včetně široké nabídky zastiňovacích prvků.Výrobci střešních oken nabízejí ve svém výrobním programu i komínové výlezy, světlovody a solární panely.

Naše firma nabízí kromě prodeje rovněž odbornou montáž střešních oken a doplňků do všech typů krytin. Pro bytovou výstavbu nabízíme využití snížené sazby DPH 15 %.

Využijte naší nabídku a navštivte nás v naší vzorkové prodejně, popřípadě zašlete poptávky k nacenění prostřednictvím kontaktního formuláře..zde.

 

VELUX                  glu.jpg (3.0 kB)                            logo Velux.jpg (2.3 kB)

 

Již více než 70 let pomáhá společnost VELUX lidem na celém světě využít co nejlépe všechny možnosti, které jim nabízí bydlení v podkroví. Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní řešení, které představují střešní okna. Díky využití střešních oken prosvětlíte často tmavé půdní prostory tak, aby odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům moderní bytové architektury.

 - podívejte se co dokáže střešní okno v interiéru

 

FAKRO                       PTP-V.jpg (3.1 kB)          fakro.png (1.8 kB)

 

FAKRO je výrobcem široké nabídky produktů, které umožňují komfortní život v podkroví. Vyrábí střešní okna různých konstrukcí a různých způsobů otevírání: kyvná okna, okna výklopně-kyvná, fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky.Nedílnou součástí jsou doplňky ke střešním  oknům : žaluzie, vnitřní a vnější rolety, vnější markýzy, motorové ovládání, systémy dálkového ovládání, protikouřové sytémy.

- super energeticky úsporné střešní okno


 

ROTO                             roto.jpg (3.0 kB)                   roto.jpg (2.3 kB)

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

- okno vytvořené dle požadavků zakazníků

přílohy: 6
Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...