Střešní centrum - Světlovody
Půjčovna
Nabídka nářadí k zapůjčení
Sortiment
Pálené krytiny Betonové krytiny Plastové krytiny Asfaltové šindele Vláknocementová krytina Ocelové velkoformátové krytiny Ocelové maloformátové krytiny Okapové systémy Střešní fólie a doplňky Asfaltové pásy Tabule,svitky,klempířské prvky Střešní okna Světlovody Ventilační turbíny Tepelné izolace Skleníky, zakradní program NOVĚ
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00
15.10.2009
Světlovody

Světlovody se v poslední době stávají hitem a zaujímají čím dál větší význam ve smyslu osvětlení interiéru přirozeným slunečním světlem. Pracují na principusvětlovod.jpg (2.5 kB) optiky, přičemž využívají odrazu světla a dokážou tak přivést přirozené sluneční světlo i do těch nejtemnějších zákoutí Vašeho domova. Jsou nedílnou součástí chodeb, schodišť, jídelen, koupelen, atd. Pro zvýšení komfortu mohou být vybavena jak žárovkou, tak i stmívačem světla. Možností je dodávka včetně odvětrávací jednotky např. do koupelen, kde je potřeba zvýšit odvod vlhkosti.Dají se montovat do všech typů krytin s možností vést světlo až do vzdálenosti 6-ti metrů od střešní roviny.

Naše firma Vám nabízí jak dodávku tak i odbornou montáž světlovodu.

Světlovody na našem trhu nabízí několik renomovaných výrobců.

 

Zde je jejich přehled:

SOLATUBE

Americký výrobce střešních okenních systémů. Díky originálnímu technickému řešení a designu dokáže i nejmenší model nahradit minimálně trojnásobek výkonu běžné zářivky. Vysoká kvalita trubicového okna, 10ti letá záruka, předpokládaná životnost zrcadlových ploch 35 let a více, bezúdržbová spolehlivost, možnost použití i při komplikovaných montážích například tam, kde není možno instalovat střešní okna nabo klasický světlík, přinesly světlovodům Solatube® takovou popularitu, že firma Solatube® během poměrně krátké doby rozšířila své trhy z Austrálie do celého světa - USA,Evropy, Velké Británie i Jižní Ameriky.

solatube-scheme-image.png (3.1 kB)

Firma Solatube® stále pokračuje ve zdokonalování svých výrobků a nadále si tak udržuje jednoznačně vedoucí pozici na trhu, který vytvořila.Do příchodu světlovodů Solatube® nebyla jiná možnost osvětlení vnitřních prostor než jen klasické střešní okno nebo světlík. Ale nyní máte mnohem snazší způsob, jak přivést denní světlo do tmavých prostor Vašeho domu, kanceláře, obchodu, haly - světlovody Solatube®.

- jak funguje světlovod SOLATUBE

VELUX

Největší výrobce střešních oken se zaměřil rovněž na celkové řešení prosvětlení interiéru ve snaze přivést sluneční světlo i do těch nejtemnějších místností. Lze jej instalovat jak do šikmé tak i do ploché střechy.Společnost VELUX nabízí v současné době dva typy světlovodů a dvě velikosti průměrů tubusu.Jedná se o světlovod s pevným tubusem a s flexibilním tubusem. Světlovod s pevným tubusem je možné dodat v průměru 25 a 35 cm světlovod velux.jpg (2.5 kB)a světlovod s flexibilním tubusem jen v průměru 35 cm. 

- vyberte si ten správný světlovod VELUX zde


Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...