Střešní centrum - Krytiny pro šikmé střechy
SLUŽBY
Pokrývačské práce Klempířské práce a dílna Půjčovna nářadí Cenová kalkulace Montáž oken Doprava
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

Díky povrchovým úpravám engobování a glazování jsou střešní tašky stálobarevné.Časem nedochází ke změně barevnosti a ani tzv. „neoprší“, na rozdíl od barvených střešních tašek z jiných materiálů.Keramické střešní tašky nabízejí nejen dlouhou životnost, trvalou krásu a vynikající užitné vlastnosti, ale znamenají i ekologický přínos pro životní prostředí. Pálená střešní krytina se vyrábí na přírodní bázi, kdy se směs zeminy s příměsí jílu míchá s vodou, suší vzduchem a ekologicky vypaluje v pecích vyhřívaných zemním plynem. Tašky tak nabízejí nejen vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům a chemické zátěži, ale také další výhody páleného materiálu – ekologičnost i prodyšnost.

Engoba

Barevná povrchová úprava matných až pololesklých tašek. Jedná se o tenký povlak z keramické směsi vhodného složení (vodou rozplavené jíly obarvené přírodními oxidy železa), který se nanáší na vysušenou tašku, a takto upravený výrobek se následně vypaluje.

 

Glazura

Stejná úprava jako v případě engoby, ale rozplavené jíly obsahují vyšší podíl sklovitých příměsí a tašky díky tomu získávají vysoký lesk. Glazura nejenže výrobek zušlechťuje na nejvyšší možnou míru, navíc ho zpevňuje a chrání.

    

 

 TONDACH   logo tondach.jpg (2.6 kB)

 Firma TONDACH nabízí široký sortiment modelů střešních tašek včetně doplňků. Při výrobě se barevnost pálené tašky získává technologií glazurování či engobace, kdy se na vysušenou tašku nanese tenký povlak z keramické směsi vhodného složení (vodou rozplavené jíly obarvené přírodními oxidy železa) a takto upravený výrobek se vypálí. Opět se tedy jedná o přírodní proces výroby.

 Silon - Pustá Polom k.jpg (2.9 kB)   Čes. dřevostavby RD Jurek - Lískovec 03 k.jpg (3.0 kB)   Walachová - Nebory 04 k.jpg (3.7 kB)

 
- fotogalerie střech TONDACH ... zde 

                                                                                                                                                                                               

logo roben.jpg (2.7 kB)

                                          

RÖBEN    

Počátky firmy Röben sahají až do XIX století. V roce 1855 August Lauw založil ve friském Bockhorn první z osmi cihelen, jejichž popularita rychle udělila Augustu Lauw přezdívku "Král Cihly"

V současné době vlastní firma Röben několik výrobních závodů v Evropě a ve Spojených státech, z nichž tři se nachází v Polsku. Více než 150 let zkušeností a vysoká kvalita výrobků jsou zárukou čelní pozice mezi výrobci keramiky. Nabídka zahrnuje více jak 1500 výrobků,  včetně pálené střešní krytiny, klinkerových cihel a pásků, cihlových zdící bloků, keramické dlažby, klinkerové zámkové dlažby, schodišťové systémy a jiné prefabrikované prvky.

roben 1.jpg (3.1 kB)   roben 2.jpg (3.7 kB)   roben 3.jpg (2.8 kB)

- fotogalerie RÖBEN

 

CREATON                                        ebm logo.png (2.4 kB)logo creaton.jpg (2.2 kB)

 

Společnost EBM Co., sro (zkratka z anglického European Building Materials) se sídlem v Nitře, byla založena v prosinci v roce 2009 se zaměřením na prodej stavebních materiálů pro oblasti České republiky. Na těchto trzích zastupujeme značky CREATON, EURONIT, ETERNIT a EQUITONE.


EBM Co. je evropská organizace, patřící do belgické skupiny Etex Group. Etex Group je průmyslová holdingová společnost celosvětově zastoupena na trzích se stavebním materiálem sestávající z více než 90 sesterských společností a zaměstnávající více než 17 tisíc zaměstnanců.


Hlavním úkolem EBM Co. je distribuce střešních, fasádních a interiérových výrobků. Úzce spolupracujeme s lídry na trhu s vláknocementu, cementově-třískové deskami, betonovými a pálenými výrobky. Našim klientům nabízíme kvalitní výrobky v každé z těchto produktových skupin.

Propracovaný systém bočních drážek Labyrint, jakož i nové řešení hlavních drážek chrání střechu před povětrnostními vlivy i při nízkém sklonu. Engoby a glazury s hladkým a lesklým povrchem se nabízejí ve více barevných odstínech.

balance.jpg (3.6 kB)   maxima.jpg (5.1 kB)   toscana.jpg (5.3 kB)

 

- fotogalerie CREATON ... zde

 
 

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...