Střešní centrum - Krytiny pro šikmé střechy
SLUŽBY
Pokrývačské práce Klempířské práce a dílna Půjčovna nářadí Cenová kalkulace Montáž oken Doprava
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

 

BRAMAC    

Společnost BRAMAC Dachsysteme International Gmbh disponuje 13 závody v 11 zemích Evropy. BRAMAC vybudovala v roce 1967 svůj první závod na výrobu střešních tašek v Pöchlarnu, v dolním Rakousku. Již řadu let zaujímá vedoucí postavení mezi rakouskými výrobci střešních krytin. Do začátku 80. let se BRAMAC orientoval výhradně na Rakousko, poté byla zahájena úspěšná cesta předávání zkušeností a znalostí i za hranice Rakouska. Ke každému modelu střešních tašek nabízíme kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové a solární systémy. Jako jediný BRAMAC nabízí kompletní střechu z jedné ruky.

 

- přehled sortimentu BRAMAC ... zde

                                                                                                     

 

KM BETA 

 Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KMB BETA má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost naší krytiny.

      

MEDITERRAN       

 

Nabízíme betonovou krytinu Mediterran® vyráběnou již od roku 1920 na Slovensku a v Maďarsku. Díky dlouholeté tradici spojené s nejmodernějšími technologiemi Vám krytina Mediterran® nabízí vynikající kvalitu za cenu dostupnou všem! Krytina Mediterran® Vám nabídne nejen vynikající kvalitu samotné tašky, ale díky patentovanému systému Colorsystem také jedinečnou povrchovou úpravu zajišťující trvalou ochranu barvy proti UV záření a tvorbě řas a mechů.

    

EURONIT                                                     

Společnost EBM Co., sro (zkratka z anglického European Building Materialsse sídlem v Nitře, byla založena v prosinci v roce 2009 se zaměřením na prodej stavebních materiálů pro oblasti České republikyNa těchto trzích zastupujeme značky CREATONEURONITETERNIT a EQUITONE.

Systémy střešních krytin EURONIT jsou obrazem ideální představy o domě ozdobeném pěknou střechou, která zaručuje jeho obyvatelům  komfort a bezpečí. Používání materiálů nejvyšší kvality a moderní výrobní linka jsou zárukou toho, že krytina Euronit nabízí unikátní konstrukční řešení pro Vaší střechu a zároveň velmi vyvážený poměr kvality a ceny. 

Povrch se vyznačuje vysokou odolností proti znečištění a dlouholetou stálostí barevného odstínu. Tašky jsou nabízeny v tradičním vyhotovení s polomatným povrchem nebo se speciální úpravou DURATOP s lesklým povrchem.

      

 

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...