Střešní centrum - Krytiny pro šikmé střechy
SLUŽBY
Pokrývačské práce Klempířské práce a dílna Půjčovna nářadí Cenová kalkulace Montáž oken Doprava
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

Jde o výrobky z recyklovaného plastu doplněného přísadami vytvářejícími ochranu před UV zářením a snižujícími hořlavost. Výsledná hmota se lisuje do tvaru střešních šablon (klasických tašek či dokonce dřevěných šindelů). Minimální sklon střechy je 20°. Výhodou je, že pokládka je snadná – prakticky shodná jako pokládka eternitu. Dalším nesporným kladem této krytiny je velmi nízká hmotnost a značná odolnost, zejména proti nežádoucím mechům a lišejníkům.


EUREKO                                                                          

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě ve firmě REGRA PLAST spol. s r.o. jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let (viz. záruční list).

-fotogalerie krytiny EUREKO BNC (šupina)

-fotogalerie krytiny EUREKO DDS II - Drlíkův šindel 

-fotogalerie krytiny EUREKO CPS (eternit)

Ukázky naší realizace:

 

CAPACCO                                                                    

Tradice výroby této krytiny začala již od roku 1997.Tato krytina je vyráběna z recyklovaného plastu kabelových izolací. Z hlediska složení materiálu jde o měkčené PVC s nepatrnou příměsí jiných termoplastů , jako např. PE nebo PP. Materiál obsahuje drobné zbytky kovu a pryže, které nejsou na závadu.

 - fotogalerie krytiny CAPACCO

 

 

POLYKARBONÁTOVÉ DESKY, PVC TRAPÉZY, VLNY

 

Nabízíme Vám komůrkové polykarbonátové desky, což jsou vynikající materiály pro  tepelně izolační zasklívání. Jedná se o vícestěnné (dutinkové - komůrkové) plastové desky, které díky své vnitřní komůrkové struktuře a použitému druhu plastu, vykazují vynikající izolační, mechanické i požární vlastnosti. Dodáváme v několika barvách (čirá, opálově mléčná a kouřově hnědá). Desky nabízíme v několika typech podle struktury jejich dutinek. Určeny jsou pro zastřešení pergol, přístřešků, zimních zahrad, atd.

Nabízíme i trapézové a vlnit desky z polykarbonátu. PVC a sklolaminátu, určené pro zastřešení pergol. Záruku poskytuje na nerozbitnost krupobitím až 10 let.

-katalog polykarbonátových desek, PVC trapézů a vln ... zde

 

 

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...