Střešní centrum - Krytiny pro šikmé střechy
SLUŽBY
Pokrývačské práce Klempířské práce a dílna Půjčovna nářadí Cenová kalkulace Montáž oken Doprava
Kde nás najdete
Vzorková prodejna
Navštivte nás v naši vzorkové
prodejně v Českém Těšíně,
ulice Lipová 1129
Pondělí − Pátek
07:00 − 16:00

Prodáváme jak velkoformátové, tak maloformátové ocelové krytiny. 

 

Ocelové velkoformátové krytiny

 Ocelové velkoformátové krytiny se vyznačují nízkou hmotností (5 kg/m2), s ní souvisejícími nízkými náklady a extrémní odolností vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Ocelové střešní krytiny jsou tedy ideální tam, kde potřebujete levně a poměrně rychle zrekonstruovat stávající střechu za minimální výměny krovů. Jsou vhodné i na střechy s mírným sklonem (od 15 stupňů) – díky hladkosti povrchu po nich snadno sklouzne sníh i déšť. Jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm a je opatřený speciálními ochrannými vrstvami polyesterového laku. Materiál je vysoce odolný a pevný, velmi dobře čelí náročným klimatickým podmínkám. Povrchová úprava chrání před mrazem i slunečním zářením.

 

LINDAB             

Krytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Moderní materiál je předurčuje k užití na novostavby, současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce  starších objektů.  Své uplatnění nachází v městské zástavbě i  na venkovských staveních. Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Ochranné vrstvy Polyester nebo HB Polyester dávají spolu s ocelovým jádrem krytinámě Lindab odolnost a pevnost, díky které velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým jsou vystaveny nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech. Charakteristickou vlastností pro krytiny Lindab je snadná a rychlá montáž, životnost 40 - 60let a minimální údržba. Krytina Lindab ROVA je nabízena v pozinkované tak i v hliníkovém provedení.

 Výrobce nabízí ve svém sortimentu profily :

   - Topline

        - Mega

 - Goodlock

 - Ideal

 - Coverline - trapézové profily

 - Seamline - falcovaná krytina 

 

SATJAM                   

Společnost SATJAM působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

Výrobce nabízí ve svém sortimentu profily :

               - SATJAM Roof

           - SATJAM Grande

           - SATJAM Rapid

           - SATJAM Rombo Premium

           - SATJAM Trapéz

              - SATJAM Dachman

              - SATJAM Arad Premium

              - SATJAM Šindel

RUUKKI   

 

Střešní krytina firmy Ruukki je vyráběná profilováním povrchově upraveného ocelového plechu. Je vhodná pro zastřešení novostaveb, ale její vlastnosti ji rovněž předurčují i pro použití při rekonstrukcích, kdy vzhledem ke stavu krovu či celé budovy není možné použít těžkou krytinu.I přes svou nízkou hmotnost je krytina Ruukki velmi odolná a má dlouhou životnost. Nabízíme široký výběr typů střešních krytin a jejich barev, jejichž kombinací můžete zrealizovat svůj sen o rodinném domě.

 Výrobce nabízí ve svém sortimentu profily :

            - Adamante (profil taškový)

            - Decorrey (nízký taškový profil)

            - Finnera (profil taškový)

          - Monterrey (profil taškový)

          - Classic  (falcovaná krytina)

          - Trapézové profily

 

 

Ocelová maloformátová krytina

 

Maloformátové ocelové střešní krytiny jsou vyrobeny z 0,5 mm silného ocelového plechu, lisovaného do profilu tašky. Ocelový plech je oboustranně opatřen protikorozní ochranou (pozink - FeZn, aluzinek -  slitina AlZn). Na našem trhu jsou nabízeny krytiny s akrylátovou povrchovou úpravou popřípadě opatřeny barveným minerálním posypem, UV filtrem a fungicidem oddalující proces tvorby mechů a lišejníků. Jejich výhodou oproti velkoformátovým krytinám je jednodušší zpracovatelnost šablon při pokrývání členitých střech a řešení  detailů.   

 

 

 SATJAM                 

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Firma SATJAM ve svém sortimentu maloformátových krytin nabízí krytinu s kameninovou povrchovou úpravou SATJAMBOND Exclusive, tak i cenově dostupnější krytinu s lakovanou povchovou úpravou SATJAMBOND Metalic. Ke krytinám je nabízen i sortiment doplňků a příslušenství pro optimální řešení detailů na střeše.    

                                   

SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenově dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedení i specifickou povrchovou úpravou. Imponující je i 80ti letá životnost krytiny garantovaná 30ti letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

                                      

SATJAM Bond Metalic je střešní krytina pro nejširší použití jak při rekonstrukcích střech, tak při novostavbách rodinných domů, ale i stavbách občanské vybavenosti nebo komerčních stavbách. Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

 

 

MODERN ROOFING SYSTEMS               

 

Společnost byla založena v roce 1997. Vzhledem k počáteční exklusivní spolupráci s firmou Onduline, byl první výrobek pojmenován „Ondusteel“. Ale brzy, od roku 1999, se společnost pustila do budování vlastní cesty na trh pod novou obchodní značkou "evergreen". Později přišly další produkty - evertech, evertile, everglaze a od roku 2008 evertech G2 a evertile COPPO. Jako jeden z prvních výrobců, začala používat kvalitu plechu „Aluzinc“.

EVERTILE - Evertile je lehká ocelová střešní krytina s vyspělou technologií protikorozní ochrany Aluzinc a vícevrstvou povrchovou úpravou akrylovými barvami a vrstvou přírodního barevného kamenného granulátu.

 

EVERTECH G2, EVERGLAZE - lehká ocelová střešní krytina s technologií protikorozní ochrany  ALuzinc a hladkou matnou ( lesklou ) povrchovou úpravou akrylovými barvami tvrzenými polyuretanem.Použitím ocelového plechu s protikorozní ochranou Aluzink umožňuje prodloužení záruky na 30 let. Nový způsob povrchové úpravy přináší větší mechanickou odolnost, lepší vzhled, a větší korozní ochranu. Krytina EVERGLAZE imituje glazuru pálených tašek.

 

                          

EVERTILE COPPO - LEHKÁ TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM VE STŘEDOMOŘSKÉM STYLU

Osvědčená technologie Evertile byla použita pro zcela nový a unikátní design ve tvaru a stylu tradičních středomořských střech. 
Nízká hmotnost, velká životnost, ale vzhled k nerozeznání od klasických střešních tašek používaných v Itálii, Francii, Španělsku nebo Řecku. 
Speciální technologie nanesení granulátu umožňuje vytvoření “patinových” dekorů Rustique a Antique.

 

 

Stránka neobsahuje články...
Stránka neobsahuje články...